RYCHLA PUJCKA LEVNE

RYCHLA PUJCKA LEVNE

Náš web Vám nabízí rychlé a levné půjčky.

Půjčka trochu jinak, aneb kontokorentní úvěr

19.1.2015 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Půjčka trochu jinak, aneb kontokorentní úvěr

Pokud potřebujete peníze, nemusíte chodit okamžitě do banky a sjednávat úvěr. Existují i mnohem praktičtější a v mnohých případech výhodnější varianty, mezi které se řadí právě i kontokorentní úvěr.

Kontokorentní úvěr nelze sjednat samotný, nabízí se jako produkt k běžným bankovním účtům. Nabízejí ho všechny banky, proto je dostupný i vám. Díky tomuto typu úvěru můžete na svém bankovním účtu zajít do mínusu. Jste ale samozřejmě omezení maximálním limitem, tedy úvěrovým limitem.

Kdy využít kontokorent?

Tento typů úvěru oceníte především tehdy, když potřebujete v obchodě zaplatit více penězi, než kolik máte k dispozici. Už nikdy nezažijete trapný pocit, když na pokladně zjistíte, že na kartě nemáte dostatek finančních prostředků na zaplacení nákupu. Je to výhodné i tehdy, pokud potřebujete pouhých pár tisíc, díky čemuž nemá cenu zřizovat klasický úvěr. Pokud budete mít na účtu nedostatek financí, tak se i přesto nemusíte obávat, že by nebyly odeslány veškeré platební příkazy. Kontokorent vám zajistí, že všechny platby budou každý měsíc pravidelně odeslány, a že tedy nebudete mít další problémy s placením. Máte u sebe zkrátka neustále peníze, které můžete kdykoliv využít. Důležité je ale samozřejmě peníze včas vrátit, abyste zbytečně neplatili různé poplatky.

Kontokorentní úvěr je vhodný pro fyzické osoby, ale i pro podnikatele. Jedná se o krátkodobý úvěr, který je nezajištěný a neúčelový. Ptáte se, v čem je problém? Kontokorent je velice praktický a v mnoha případech výhodný, máme jej k dispozici kdykoliv. Díky tomu ale budeme muset počítat s vyšší úrokovou mírou a s krátkou dobou splatnosti. To jsou jediné nevýhody, které jsou pro tento bankovní typ úvěru typické.

Zřídit kontokorent, anebo ne? Je to otázka, na kterou existuje snadná odpověď. Pokud jste zodpovědnými platiči a umíte nakládat s penězi rozumně, tak právě tento typ úvěru pro vás bude skvělou výpomocí a užitečným pomocníkem.

Pokud jsme ti pomohli našimi službami ohodnoť web +1, tweetni, nebo sdílej na Facebook!!!